LVI-huolto ja -ylläpitotyöt

Yhteystiedot

Uudenmaan Lämpötekniikka Oy
Puh: 09 790 100
Y-tunnus: 1095707-6

Sinikellonkuja 5 
01300 Vantaa 

Pyydämme lähettämään kaikki urakkatarjouspyynnöt Vantaan toimistolle tai sähköisesti 
ult (at) ult.fi

Pianakuja 3, 

08500 Lohja


Yhteyshenkilöt

Juha Kuparinen

LVI - huoltokoordinaattori,
LV-huoltotyötilaukset

huolto@ult.fi
juha.kuparinen@ult.fi

0400 808 510

Juhana Niemi

LVI - huoltokoordinaattori,
LV-huoltotyötilaukset

huolto@ult.fi
juhana.niemi@ult.fi

0400 114 220

Mirka Pohjankukko

Assistentti

mirka.pohjankukko@ult.fi

045 326 4899

Marina Savelainen

Työnjohto

marina.savelainen@ult.fi

0400 253 010

Mikko Kekkonen

LVI-huolto ja -korjausrakentaminen laskenta ja urakkaneuvottelut / toimialajohtaja

mikko.kekkonen@ult.fi

0400 909 959

Riku Dahlström

Patteritöiden työpäällikkö

riku.dahlstrom@ult.fi

0400 885 199





Henkka Forsberg

Patteritöiden työnjohto

henkka.forsberg@ult.fi

044 5511 000

Suvi Virta

Kaukolämpötöiden työnjohto

suvi.virta@ult.fi

0400 327 000

Marko Hiltunen

Kaukolämpö- / -kylmätyöt, urakkalaskenta ja -neuvottelut / työpäällikkö

marko.hiltunen@ult.fi

0400 737 323

Petri Honka

Pihaputkielementtityöt, kaukolämpö / -kylmä ja hybridiratkaisut laskenta ja urakkaneuvottelut / työpäällikkö

petri.honka@ult.fi

0400 881 101

Kysy lisää tai
pyydä tarjous

Laskutustiedot

Laskutusasiat
laskutus (at) ult.fi